Jūs turite prisijungti prieš registruodamiesi.
Programos pavadinimas Programos kodas
Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos (kvalifikacinio lygio) programa MVG-250000-012-17
Padalinys Kalba (-os) MVG rūšis
Filosofijos fakultetas

Lietuvių

Kita

Programos trukmė (akad. val.) Programos apimtis kreditais
1610 val., 3 metai 60
Programos tikslas

Pagrindinis programos tikslas yra mokyti psichodinaminės psichoterapijos technikų taikymo gydant vaikus ir paauglius su įvairiais elgesio ir emociniais sutrikimais, taip pat darbo su jų tėvais/globėjais metodų. Programa siekiama toliau gilinti psichodinaminės raidos psichologijos ir psichopatologijos žinias, formuoti psichodinaminės psichoterapijos proceso eigos ir dinamikos supratimą, gebėjimą atpažinti, reflektuoti ir analizuoti terapijoje vykstančius procesus ir jų dinamiką, numatyti ir planuoti terapijos etapus.

Programos turinys
1) Amžiaus tarpsnių psichodinamika; 2) intervencija į šeimos sistemą; 3) psichodinaminės psichoterapijos procesas; 4) įvairių sutrikimų psichodinaminė psichoterapija; 5) vaikų ir paauglių psichoterapijos paradigmos ir modeliai; 6) asmeninis patyrimas ir jo analizė grupėje Programos trukmė - 3 metai. Bendra programos apimtis valandomis: 1610 ak.val. Iš jų - 602 ak.val. auditorinio darbo, 1008 ak.val. savarankiško darbo.
Mokymosi metodai Vertinimo metodai

1) Teorijos studijos (paskaitos, teoriniai ir praktiniai seminarai);
2) asmeninis patyrimas (individuali psichoterapija ir patyrimo analizė grupėje);
3) prižiūrimoji psichoterapija (individualios supervizijos)

Rengiamas ir ginamas baigiamasis darbas (psichodinaminės psichoterapijos taikymas atskiram pacientui - vaikui iki 18 m. amžiaus)

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

1) Gydomosios medicinos arba psichologijos nuosekliųjų studijų baigimo diplomas (magistro laipsnis arba vientisosios studijos, prilyginamos magistro laipsniui);
2) profesinė patirtis ir praktinis darbas – vaikų sveikatos (fizinės ir / arba psichikos) priežiūros paslaugų teikimo srityje;
3) psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos bazinio lygio programos arba Individualios psichodinaminės psichoterapijos bazinio lygio programos baigimo pažymėjimai.

Profesinė veikla, jos galimybės

-

Programos kaina Kaina patvirtinta
2220.0 Eurų
Papildoma informacija

Naujas kursas renkamas 2019 m. (bus patikslinta)
Programą vykdo VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC).

Klius klausimams ar norint užsiregistruoti kreiptis: Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC), Universiteto g. 9/1, 116 kab., tel. nr.: +37052687254; el. paštas: pkmc@fsf.vu.lt; www.pkmc.fsf.vu.lt.

Studijų programa yra finansuojama klausytojų lėšomis pagal patvirtintus VU Senato 2007-12-14 Nr. SK-2007-19-199 Filosofijos fakulteto Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo ceProgramą vykdo Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC).
Studijų programa yra finansuojama klausytojų lėšomis pagal patvirtintus VU Senato 2007-12-14 Nr. SK-2007-19-199 Filosofijos fakulteto Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centro (dabar - Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro) teikiamų paslaugų įkainius . DĖMESIO: nurodyta tik preliminari studijų kaina, kuri gali keistis.

Išduodamas dokumentas Priedas
Pažymėjimas Nėra
Programos dėstytojas Kontaktinis asmuo
profesorė Roma Jusienė

Violeta Pilipuitienė
Austėja Dumarkaitė
Eurika Žvinytė
Universiteto g. 9/1, 116 kab.
+37052687254
pkmc@fsf.vu.lt
www.pkmc.fsf.vu.lt.

Tvarkaraštis

Data Pradžia Pabaiga Adresas Auditorija
2019 m. rugsėjo 1 d. Filosofijos fakultetas Universiteto g. 9/1